profesjonalny fotel

PANASONIC EP-MA58

Dzięki innowacyjnej technologii sensorów zaznasz idealnego masażu dopasowanego do Twojej aktualnej kondycji. To doskonała alternatywa między kosztowną wizytą u masażysty a profesjonalnym fotelem, który zregeneruje Twoje ciało, zatroszczy się o umysł.

Programy rozciągania

Rozciąganie okolic biodrowych. Poduszki powietrzne trzymają biodra w bezruchu dzięki czemu głowica masująca może precyzyjnie rozciągać dolne części pleców.

Rozciąganie mieśni klatki piersiowej. Poduszki powietrzne przytrzymują ciało w okolicach barków podczas gdy głowica masująca rozciąga mięśnie od ramion po klatkę piersiową.

Masaż rozciągający mięśnie nóg. Poduszki powietrzne przytrzymują boki ud, łydek i stóp podczas gdy podnóżek unosi się i opuszcza rozciągając mięśnie nóg. Dodatkowo mechanizm ugniata lędźwie

Automatyczne programy masażu

Refresh: Lekki, orzeźwiający masaż. Idealny do szybkiego pobudzenia do działania.

Deep: Kojący program masażu, który ugniata i rozluźnia zmęczone, sztywne mięśnie.

Shiatsu: Głęboki masaż głównie poprzez technikę Shiatsu, która symuluje ucisk kciukiem. Przenika i ożywia bolące mięśnie.

Hip: Wyrafinowany masaż pośladków i miednicy ugniata dolne mięśnie pleców a poduszki powietrzne rozluźniają mięśnie tułowia.

Neck / Shoulder: Stymulujący, ale i kojący program, który rozluźnia mięśnie karku i ramion.

Lower Back: Program masażu od środkowej do dolnej części pleców. Doskonały po całym dniu w pracy albo po uprawianiu sportu.

Manualne techniki masażu

Ultra Kneading: Intensywna wersja masażu ugniatającego. Dostarcza maksymalnej stymulacji mięśni i jednocześnie relaksuje.

Shiatsu: Masaż akupresurowy wykorzystujący ucisk i uwolnienie jakby kciukiem. Wszystko to w celu głębokiego nacisku na tkanki i rozciągania.

Kneading: Głęboki, maksymalny efekt terapeutyczny, który stymuluje punkty akupresurowe i zwiększa przepływ energii. Szczególnie przydatny dla szyi i ramion.

Swedish: Delikatny ucisk przy użyciu wielu rolek imitując palce dłoni. Technika masażu stworzona w celu rozluźniania mięśni. 

Rolling: Masaż w górę i w dół wzdłuż kręgosłupa. Eliminuje ucisk na dyski kręgosłupa oraz rozciąga mięśnie.

Tapping: Masaż imitujący szybkie uderzenia dłoni w mięśnie grzbietu dające odczucie pobudzenia i rewitalizacji.

Nowości fotela PANASONIC EP-MA70:

Podgrzewane ceramiczne głowice masujące - Sam w sobie może nie byłby niecodziennym rozwiązaniem, gdyby nie fakt, że po raz pierwszy wbudowano go w środek ruchomych rolek masujących, służących do masażu pleców, szyi oraz ramion i wygrzewający wszelkie zesztywnienia pleców. 

Mechaniczne rolki 3D oraz Poduszki pneumatyczne - Stanowią elementy współdziałające w Systemie Synchronizacji Masażu, którego zadaniem jest rozciągnięcie mięśni w rejonie miednicy. Służą także kolejnemu unikalnemu rozwiązaniu firmy Panasonic, jakim jest masaż przechyłowy miednicy. 

Chowany masażer łydek i stóp - Wspomniane urządzenie jest mile widzianym elementem wyposażenia foteli masujących. Wielu użytkowników pragnie wykorzystywać fotel także jako miejsce do siedzenia. W modelach wyposażonych w masażer łydek nie stanowi to problemu, ale w tych ze zintegrowanym urządzeniem do masażu stóp staje się to nieco kłopotliwe. Gdy nie jest on używany, może być obrócony i elegancko ukryty pod fotelem.

Mechaniczny masaż 3D - Technologia firmy Panasonic, umożliwiająca tworzenie różnorodnych map Twojego ciała, aby jak najlepiej i najdokładniej móc wykonać masaż.

Sześć programów manualnych pozwoli na wszechstronne dopasowanie rodzaju masażu do rodzaju zmęczenia, zesztywniałych miejsc lub masażu całego ciała.

Nawigacja głosowa - Twój osobisty przewodnik, który poprowadzi cię przez każdy program masażu.

Jeden przycisk - Każdy rodzaj i technika masażu może być natychmiast powtórzona, dzięki naciśnięciu jednego przycisku.

Aktywny podłokietnik - Oparcie dla rąk zapewnia "wędrujący podłokietnik", który podąża za ruchem ciała. Podłokietnik dopasowuje się do Twojego ciała, niezależnie od aktualnie zajmowanej pozycji i jej zmian.

Kompleksowy masaż - Masaż obejmujący naprawdę całe ciało: szyję, kark, grzbiet, łopatki, środkową część pleców, kręgosłup, barki, ramiona, ręce, pośladki, biodra, uda, lędźwie, ścięgna nóg, łydki i stopy. Do tego masaż z rolowaniem termicznym, wygrzewający zesztywniałe miejsca pleców oraz kompleksowy program rozciągania

Kompleksowy masaż - Masaż obejmujący naprawdę całe ciało: szyję, kark, grzbiet, łopatki, środkową część pleców, kręgosłup, barki, ramiona, ręce, pośladki, biodra, uda, lędźwie, ścięgna nóg, łydki i stopy. Do tego masaż z rolowaniem termicznym, wygrzewający zesztywniałe miejsca pleców oraz kompleksowy program rozciągania

C.H. BLUE CITY
Sklep "Fotele Masujące"

Jerozolimskie 179
02-222 Warszawa

Social media
Facebook
Twitter
Google+