fotel milan

Pro-Wellness PW550

Jest jak wyprawa w przestrzeń kosmiczną,  w której przestają obowiązywać prawa ciążenia. Zanurzając się w błogość masażu na fotelu, zyskasz poczucie, że Twoje ciało niemalże się unosi. To niezwykłe doznanie zapewnia funkcja ustawienia ciała w pozycji Zero Gravity, która została opracowana na podstawie obserwacji kosmonautów podczas snu w stanie nieważkości. Już takie ułożenie ciała samo w sobie przynosi nieznane dotąd odprężenie na tym fotelu masującym. Potem następuje kolejny krok w stronę totalnego relaksu. Czujniki fotela z masażem skanują nasze ciało, tak by wszystkie mechanizmy do masażu precyzyjnie dopasowały się do sylwetki. Gdy idealnie i w pełni komfortowo zostaniemy otuleni przez fotel masujący PW550, ukaże nam ona swoje niezwykłe lecznicze, rehabilitacyjne oraz relaksacyjne mistrzostwo.

Pozycja Zero Gravity w fotelu masującym PW550

Funkcja Zero Gravity w fotelu masującym polega na ułożeniu ciała użytkownika w najbardziej odprężającej dla niego pozycji. Taką posturę przyjmuje ciało astronauty, gdy zaśnie w nieważkości. Przy takim ułożeniu mięśnie człowieka, wszystkie jego ścięgna i wiązadła są najbardziej rozluźnione. Dlatego też jest to optymalna pozycja do masowania.  Fotel masujący PW550 rozkłada się do takiej pozycji za naciśnięciem jednego przycisku i jest to pozycja zalecana do przywołania przed każdym programem masażu. Jeżeli jednak istnieje potrzeba innego ułożenia ciała to możliwa jest niezależna regulacja oparcia oraz podnóżka dostosowując sylwetkę np. do oglądania telewizji, odpoczynku z nogami w górze czy w celu rozłożenia się całkowicie na płasko.

Skanowanie sylwetki

Każdy program w tym fotelu masującym poprzedzony jest podwójną funkcją skanowania sylwetki, dzięki czemu zarówno masaż jak i konstrukcja fotela będzie jakby skrojona pod wymiar użytkownika: 

  1. Lokalizator punktów akupresurowych dopasowuje masaż pleców do sylwetki ciała, jego wzrostu czy anatomii
  2. Skaner nóg automatycznie dopasowuje oddalenie podnóżka w zależności od długości nóg, dzięki czemu będzie można wygodnie je rozprostować gwarantując optymalny masaż łydek czy rolowanie stóp.

Dotykowy panel sterowania

O wyjątkowości fotela PW550 decyduje również jego wyświetlacz, a dokładniej sposoby interakcji z jego robotyką. Czytelny i prosty w obsłudze wyświetlacz dotykowy ułatwia komunikację z fotelem. Możemy regulować jego jasność, także czas po jakim ekran ma się wygaszać czy wybrać wersję językową menu: j. angielski lub j. polski.

Zaawansowane programy masażu

Fotel PW550 oferuje bogaty wybór różnych opcji masażu, które w łatwy sposób można przywołać za pomocą ekranu dotykowego. Do wyboru są zarówno programy automatyczne jak i manualny wybór technik masażu.

 

Manualne techniki masażu

Fotel masujący PW550 pozwala również na wykonanie masażu za pomocą opcji manualnych. Do dyspozycji użytkownika jest wiele profesjonalnych technik masażu pleców, które można aplikować: punktowo, na odcinek 10cm, na całe plecy. Dostępne regulacje masażu pleców to: regulacja szerokości, prędkości oraz intensywności masażu.

 

Manualne masaże powietrzne

  • masaż stóp i łydek
  • masaż szyi i karku
  • masaż obręczy barkowej i ramion
  • masaż przedramion
  • masażu ud, pośladków i lędźwi

C.H. BLUE CITY
Sklep "Fotele Masujące"

Jerozolimskie 179
02-222 Warszawa

Social media
Facebook
Twitter
Google+