fotel milan

Pro-Wellness PW720

Myślisz o fotelu masującym PW 720 i od razu zapominasz o trudach i kłopotach dnia. Dzięki niemu życie nabiera łagodności, a stres traci swoją uprzywilejowaną dotąd pozycję. Myśl o nim uskrzydla i odpręża, Twój oddech staje się głębszy i bardziej regularny. Pro-Wellness PW 720 jest jak kapsuła, która zabiera nas w świat błogich doznań dla ciała i dla ducha. Wielość oferowanych przez ten fotel masujący technik masażu i relaksacji, przyprawia o pozytywny zawrót głowy. Taki jest nowy fotel do masażu marki Pro-Wellness. Poznaj PW 720.

Drive Nawigator

Funkcja dostępna jedynie w fotelu masującym PW 720. Zapewnia łatwość regulacji głębokości masażu w czasie rzeczywistym, bez zakłócania pełnego odprężenia użytkownika. Dzięki Drive Nawigator możliwe jest sterowanie funkcjami nawet z zamkniętymi oczami.

7" Ekran dotykowy z OS 2.0

Precyzyjnie pokieruj swoim masażem za pomocą dużego ekranu dotykowego. 7-calowy ekran dotykowy z najnowszym oprogramowaniem OS 2.0 zapewnia wygodną obsługę fotela. Pozwala łatwo wybrać ulubione pogramy automatyczne spośród 22 dostępnych oraz ustawić swój indywidualny program z ponad 500 możliwości.

Wzmożone doznania - koloroterapia i muzykoterapia

Możesz wzmocnić doznania płynące z masażu w fotelu PW 720 uruchamiając funkcje światła nastrojowego lub muzyki (Bluetooth). 7 trybów świetlnych może być automatycznie dobieranych w zależności od wybranego programu masażu lub sam wybierz spośród mi.n. Energy, Relax czy Pobudka. Rewelacyjnej jakości głośniki pozwolą uciec od rozpraszającego świata i w pełni zanurzyć się w stanie relaksacji.

PW 720 - najważniejsze jest wnętrze

Odpowiedni, właśnie taki, idealny - to słowa które określają satysfakcjonujący masaż. I właśnie taki masaż dostępny jest w fotelu masującym PW 720. Wykorzystujący japońską technologię robot masujący sterowany jest przez całkowicie nowy system operacyjny oraz niezwykle wydajny mikroprocesor A.R.M. Dzięki temu głowica masująca niezwykle szybko reaguje na regulacje tworząc masaż właśnie takim na jakim ci zależy!

Japońska technologia

Tajemnica fotela PW 720 tkwi w precyzyjnej, japońskiej inżynierii robotyki masażu. Jest to mechanizm o bardzo płynnej i precyzyjnej pracy, funkcji skanowania wszystkich punktów akupresurowych oraz pełnym trójwymiarowym ruchu rozgrzewanych rolek - góra/dół, lewo/prawo, a nawet przód/tył na 12 cm. Dzięki czemu fotel pozwala precyzyjnie trafiać w punkty bólu i regulować głębokość masażu.

 

Zwiększony zakres masażu

Głowica masująca fotela PW 720 porusza się w zwiększonym zakresie pracy (1.4m) precyzyjnie skanując użytkownika i dopasowując masaż w zależności od typu i rozmiaru sylwetki. Masaż od strefy pośladków aż po samą szyję jest precyzyjnie skrojony pod ciebie i twoje potrzeby.

C.H. BLUE CITY
Sklep "Fotele Masujące"

Jerozolimskie 179
02-222 Warszawa

Social media
Facebook
Twitter
Google+