fotel milan

Soul Compact fotel masujący

Soul Compact to fotel masujący, w którym postawiono duży nacisk na nowoczesność i ergonomie użytkowania. Fotel świetnie wygląda i idealnie nadaje się do najważniejszych pomieszczeń twojego domu chowając w swojej kompaktowej konstrukcji olbrzymie możliwości. Soul Compact został wyposażony w japońską głowicę masującą nowej generacji o bardzo płynnej i precyzyjnej pracy. To ta sama głowica co w fotelu masującym Soul, ale wersja Soul Compact dodatkowo posiada uniwersalny podnóżek (może być płaską podpórką pod nogi lub kompletnym masażerem nóg) oraz oszczędzający miejsce system rozkładania fotela (podczas rozkładania oparcia całość przesuwa się w przód aby nie oprzeć się na ścianie).

Rodzaje masażu

Soul posiada 6 różnych rodzajów masażerów, które podczas wspólnej pracy tworzą doskonały system masażu całego ciała.

  • Panele podgrzewania
  • Rozbudowane poduszki powietrzne masujące całe ciało
  • Rolki masujące stopy
  • Wibracje
  • Głowica masująca o pełnym zakresie 3D zaprojektowana przez inżynierów z Japonii

Japońska technologia

Tajemnica fotela Soul Compact tkwi w precyzyjnej, japońskiej inżynierii robotyki masażu. Jest to mechanizm o bardzo płynnej i precyzyjnej pracy, funkcji skanowania wszystkich punktów akupresurowych oraz pełnym trójwymiarowym ruchu rozgrzewanych rolek - góra/dół, lewo/prawo, a nawet przód/tył na 8cm. Dzięki czemu fotel pozwala precyzyjnie trafiać w punkty bólu i regulować głębokość masażu.

Manualne techniki masażu pleców

Realizowanie indywidualnych zabiegów masażu w trybie manualnym, jest banalnie proste. Szybkość, głębokość i szerokość pracy rolek wygodnie ustawiasz wedle z własnych preferencji. Nowoczesna głowica masująca posiada możliwość odwzorowania 11 różnych technik masażu pleców, które dodatkowo można ze sobą łączyć co daje ponad 60 różnych kombinacji masażu pleców.

Programy automatyczne

Użytkownicy uwielbiają korzystać z programów auto, dlatego wyposażyliśmy Soul'a aż w 9 gotowych programów masażu. Poznaj je wszystkie i korzystaj kiedy tego potrzebujesz. Nazwy programów nie są przypadkowe, włącz program odpowiedni do swojego aktualnego stanu psychofizycznego.

Program masażu Matrix

Matrix to połączenie programu automatycznego ze sterowaniem manualnym. Użytkownik, może stworzyć swój własny program wybierając strefy gdzie ma się odbywać masaż, a gdzie nie oraz określając jak intensywny ma być masaż w zależności od strefy.

Dotykowy panel sterowania

O wyjątkowości fotela decyduje również jego wyświetlacz, a dokładniej sposoby interakcji z jego robotyką. Stworzyliśmy czytelny i banalnie prosty w obsłudze wyświetlacz dotykowy, który ułatwia komunikację z fotelem. Do wyboru są 4 wersje: j. angielski, j. francuski, j. niemiecki oraz co najważniejsze j. polski.

C.H. BLUE CITY
Sklep "Fotele Masujące"

Jerozolimskie 179
02-222 Warszawa

Social media
Facebook
Twitter
Google+