Wanny

Zdrowe życie

Posiadamy szeroki wybór wanien spa, które z pewnością zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Każda z oferowanych przez nas wanien to produkt dla osób, które pragną przynieść ulgę swojemu zmęczonemu ciału, czy zadbać o kręgosłup. Specjalnie zaprojektowane konstrukcje najwyższej jakości gwarantują relaks i komfortowe użytkowanie. Ich oryginalny design wnosi do każdego domu odrobinę nowoczesności. Teraz, dzięki oferowanym przez nas wannom SPA, gwarantujemy chwile pełne relaksu i odpoczynku, nawet w zaciszu Twojego warszawskiego domu.

Spa Camaro Max

Spa Camaro Max

Wybrany program hydromasażu sprawia, że rozpływają się wszystkie napięcia nagromadzone w ciele. System podświetlenia wody, gwarantuje niezapomniane wrażenia, a w błogi nastrój wprowadzi Cię muzyka płynąca z wbudowanego w wannę radia. Spa Camaro Max została wykonana z wysokiej jakości materiałów, dlatego cechuje je trwałość i wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i czynniki atmosferyczne. Idealna po ciężkim dniu, gdy poszukujesz chwili odprężenia.

Spa pro - Wellness 2015

Spa pro - Wellness 2015

Wanna charakteryzuje się unikatową, wykwintną stylistyką, dzięki czemu idealnie wkomponuje się w każdą przestrzeń, dodając jej nowoczesnego wyrazu. Spa pro – Wellness przyniesie ukojenie i zregeneruje zmęczone ciało. Wszystkie dysze zostały zaplanowane tak, aby ukierunkowany strumień wody masował odpowiednie partie ciała, dzięki czemu zapewni relaks i odprężenie. Pozwoli rozkoszować się idealną harmonijną kąpielą.

C.H. BLUE CITY
Sklep "Fotele Masujące"

Aleje Jerozolimskie 179
02-222 Warszawa